menu
close

Vybrat nemovitosti:

add
add
add
add

Kompletně zařízený byt [zk-1152]

Typ nemovitosti
Typ nemovitosti
Byty
Lokalita
Lokalita
Břeclav
Cena
Cena
Na dotaz v RK
Plocha
Plocha
37 m2
Dispozice
Dispozice
2+kk

Prodej kompletně zařízeného zděného bytu 2+kk v centru Břeclavi o celkové výměře 37,5 m2 to včetně zděného prostorného sklepa o výměře 3,6 m2 m2. Byt se nachází v 2.NP zděného bytového domu bez balkónu.   
Interiér je kompletně zařízen stylovým nábytkem z masivu -(pračka, lednička, elektrická trouba se sklo keramickou deskou, digestoř, kávovar, nábytek...atd. viz. foto).Vše dle dohody-možnost bez zařízení - zařízení není podmínkou prodeje. Součástí bytu je také samostatný zděný sklep 3,6 m2.
V současné době v bytě bydlí slušný nájemce. Tedy vhodné jako investice, kde současný nájemce " bydlí již 5 let" má zájem v bytě i naále dle dohody s novým majitelem nájemní smlouvu prodloužit na dalších období (vše dle dohody).
Měsíční náklady cca 800,- Kč (Fond oprav, správa domu, pojištění, úklid společných prostor, provizní režie, ) + současná spotřeba elektřiny cca 700,- Kč. Tento byt mohu doporučit, klidný a čistý vchod. Lokalita v samotném centru s možností parkováním u bytového domu. Prohlídky po 17:00 hod.

expand_more
AMimořádně úsporná
BVelmi úsporná
CVyhovující
DNevyhovující
ENehospodárná
FVelmi nehospodárná
GMimořádně nehospodárná

Váš makléř

Madarász
perm_identity Josef Madarász
phone 774 779 916
email madaraszjg@gmail.com
Sklep
Sklep
Ano
Typ domu
Typ domu
Přízemní
Vlastnictvi
Vlastnictví
Osobní
Patro
Patro
2
Užitná plocha
Užitná plocha
50 m2
Stav budovy
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ budovy
Typ budovy
Cihlová