menu
close

Vybrat nemovitosti:

add
add
add
add

RD 3+kk po částečné rekonstrukci [zk-1472]

Typ nemovitosti
Typ nemovitosti
Rodinné domy
Lokalita
Lokalita
Kobylí
Cena
Cena
1 290 000 Kč
Plocha
Plocha
177 m2
Dispozice
Dispozice
3+kk

Prodej samostatného rodinného domu o velikosti 3+kk ve vinařské v obci Kobylí na Moravě. Celková plocha pozemku je 177 m2 z toho zastavěná plocha činní cca 130 m2. Rohový koncový dům je kolaudován roku cca 1960 a zkládá se : pálená cihla, sedlová střecha, bez podsklepení, kvelbený sklep, dílna, malý dvůr, studna (nutno vyčistit a zprovoznit) 

Nemovitost prošla v r. 2017 částečnou rekonstrukci : podřezání zdiva, nové rozvody vody a elektřiny, plastová okna, nové podlahy s izolační krytinou. Koupelna s vanou a WC jsou společná + 1x samostatné WC. IS:kompletní (nové odpady, přípojka obecní vody). Nutné částečné dodělávky omítky a drobné úpravy. 

Součástí prodeje je nová zařízená kuchyňská linka se elektrickým sporákem, digestoří a vestavěnou myčkou na nádobí. 

Vytápění domu je zajištěno ( oproti standardním lamelový tělesem) elektrickým sálavým prouděním zn. Ecoflex. Voda je obecní. 

Zadní část domu je vhodná k rozšíření pro další bytovou jednotku 2+kk se samostatným bočním vchodem či rozšíření o stávající pokoje. 

Prezentované informace byli nabyty v dobré víře majitele nemovitosti a naše realitní kancelář je zprostředkovává za jejichž správnost nenese odpovědnost. RK uvádí že energetický průkaz náročnosti budov nebyl předložen resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou RK uvádí energetickou hodnotu G. Financování rádi zajistíme vlastním partnerem.

Osobní prohlidkou nejlépe posoudíte, zda je nemovitost vhodná právě pro Vás. Financování domu je možné i z prodeje Vaší současné nemovitosti. Na nemovitosti nevázne žádné zástavní právo, či jiné právní povinnosti. Dům m je po dohodě ihned k nastěhování. 

expand_more
AMimořádně úsporná
BVelmi úsporná
CVyhovující
DNevyhovující
ENehospodárná
FVelmi nehospodárná
GMimořádně nehospodárná

Váš makléř

Madarász
perm_identity Josef Madarász
phone 774 779 916
email madaraszjg@gmail.com
Sklep
Sklep
Ano
Typ domu
Typ domu
Přízemní
Vlastnictvi
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
Užitná plocha
177 m2
Plocha pozemku
Plocha pozemku
177 m2
Stav budovy
Stav objektu
Dobrý
Typ budovy
Typ budovy
Dřevěná