menu
close

Vybrat nemovitosti:

add
add
add
add

Byt v klidné části Poštorná [zk-1473]

Typ nemovitosti
Typ nemovitosti
Byty
Lokalita
Lokalita
Břeclav
Cena
Cena
Na dotaz v RK
Plocha
Plocha
75 m2
Dispozice
Dispozice
3+1

Nabízíme prodej zděného bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1, 2x lodžie, nacházející se v obci Břeclav (městská část Poštorná, ul. Gagarinova), 3p/3p. Celková plocha bytu s příslušenstvím je 74,7 m², příslušenstvím je zděný sklep o výměře 6 m2. Zděný bytový dům je po revitalizaci – zateplení, omítky, lodžie, okna plastová, rozvody IS, střecha, vchodové dveře.

Výměry : obývací pokoj: 15,64 m2 (3,4x4,6), ložnice s vestavěnou skříní: 12,92 (3,4x3,8), dět.pokoj: 12,92  (3,4x3,8). Koupelna s vanou a WC jsou oddělené. Na chodbě je prostorná vestavěná šatní skříň.  Podlahy: plovoucí/dlažba, okna: plastová, rozvody elektřiny jsou částečně v měďi, zděné bytové jádro. Součástí prodeje je kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka nádobí zn.Bosch, elek. Indukční deska s elek.troubou, digestoř)

Ohřev vody je zajištěn vlastním elek.boilerem, centrální vytápění bytu je zajištěno společnou kotelnou umístěnou v suterénu bytového domu. Nálady na bydlení pro tří (3) člennou rodinu ca 5.300 Kč: elektřina cca 1.000 Kč, vytápění bytu cca 1.840 Kč, vodné stočné cca 800 Kč, Fond oprav 700 Kč, příspěvek na činnost 170 Kč, úvěr na revitalizaci 560 Kč, plat prov.pracovníků 160 Kč. Náklady na vodu, elektřina a vytápění bytu se mohou lišit v závislosti na šetrnost a počtu žijících osob v domácnosti.

Dále je součástí bytu samostatný prostorný zděný sklep 6 m2,  společné prostory jako:  sušárna, kolárna, tkz. babetárna (prostor na motorové jednostopé vozidla).  Jedná se o velmi hezký byt v příjemném klidném prostřední vhodné pro rodinu s dětmi se snadnou dostupností do centra, na MHD i na dálnici D2.  PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Financování bytu je možné i z prodeje Vaší současné nemovitosti či Hypoteční bankou, kterou Vám rádi zajistíme. Osobní prohlídkou nejlépe posoudíte, zda je nemovitost vhodná právě pro Vás. Byt je volný po dohodě volný ihned. Parkování před budovou.

Osobní prohlídku nejlépe posoudíte zda vhodná právě pro Vás.

expand_more
AMimořádně úsporná
BVelmi úsporná
CVyhovující
DNevyhovující
ENehospodárná
FVelmi nehospodárná
GMimořádně nehospodárná

Váš makléř

Madarász
perm_identity Josef Madarász
phone 774 779 916
email madaraszjg@gmail.com
Sklep
Sklep
Ano
Lodzie
Lodžie
Ano
Typ domu
Typ domu
Přízemní
Vlastnictvi
Vlastnictví
Osobní
Patro
Patro
3
Užitná plocha
Užitná plocha
75 m2
Stav budovy
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ budovy
Typ budovy
Cihlová